MiltPro

Vstavby MiltPro umožňujú vytvorenie nového pracoviska nielen v hale. Rýchlosť výstavby, modulová konštrukcia umožňujúca bezproblémové budúce zmeny a priaznivá cena sú ideálnou voľbou na realizáciu. V prípade budúcich požiadaviek na zmenu sú bez komplikácií prestaviteľné.

Výškové usporiadanie vstavieb MiltPro

Jednopodlažná

Vstavba umiestnená v hale, či sklade umožňuje zlepšiť pracovné prostredie pracovníkom, ktorých činnosť vyžaduje prácu v kľudnejšom prostredí pri zachovaní kontaktu s výrobnou prevádzkou. V prípade požiadaviek na výrazné zníženie hladiny hluku vo vnútornej kancelárií možno dodať steny aj zastropenie v prevedení splňujúcom prísnejšie hodnoty. Plochu zastropenia kancelárie môžno prakticky využiť i na skladovanie ľahkých materiálov.

Zvýšená

Pomocou zvýšenej stužujúcej oceľovej konštrukcie môžno vytvoriť nový kancelársky priestor a zároveň využiť pôdorysnú plochu v hale v maximálnom rozsahu. Súčasťou vstavby je vždy jednoramenné alebo dvojramenné schodisko umožňujúce prístup do zvýšeného podlažia. Vyššia úroveň podlahy kanceláře umožňuje lepšiu kontrolu a prehľad pracovníkom sediacim v vstavbe o priebehu diania vo výrobe, či sklade.

Dvojpodlažná

V prípade požiadaviek na maximálne využitie zastavanej pôdorysnej plochy je vhodnejšie použiť kanceláriu vo vícerých úrovniach. Súčasťou dvojpodlažnej vstavby je vždy minimálne jedno prístupové jednoramenné alebo dvojramenné schodisko. Steny vstavby sú tvorené modulmi s nepriezvučnosťou splňujúcou požadované parametre. Stužujúca konštrukcia môže byť viditelná alebo skrytá.

Umiestnenie vstavby v objekte

Parametre stien a vnútorných priečok

  PRESKLENÁ VÝPLŇ PLNÁ STENA DVERE
Šířka modulov štandardne 100 - 1200mm štandardne 100 - 1200mm
(až 1500mm)
jednokridlové 700, 800, 900 mm
dvojkridlové 1600-3000mm 
Výška modulov <= 4500mm <= 7000mm 2100; 2500; 3000; 3500mm
Hrúbka priečky 100mm (Rw ≤ 49 dB)
170 až 230mm (Rw ≥ 48 dB)
Zvuková nepriezvučnosť (Rw) 42 dB, 45 dB 44 dB; 49 dB (až 52 dB) 19 dB; 22 dB; 32 dB; 40 dB


 

Technický popis

Modulárna vstavba MiltPro je zložená zo stužujúcej konštrukcie, obvodových a vnútorných stenových modulov, zastropenia a podláh, doplnená o presklené okná a dverné moduly. Stužujúca oceľová konštrukcia pozostáva z väzníc, strov a pomocných väzničiek.

Stenové moduly: sú tvorené hliníkovými viditelnými profilmi, vnútornými skrytými tenkostennými oceľovými prvkami, plnými a presklenými výplňami.

Hliníkové profily: povrchová úprava prírodný elox alebo RAL, metalické farby Tiger.

 1. Plné výplne stien: sádrokartónové alebo fermcellové dosky s nakašírovanou fóliou Durafort (250 farieb), laminované dosky (pastelové farby a dekory drevín), dýhované dosky, metalické povrchy s vnútornou zvukovou izoláciou.
 2. Presklené výplne stien: číre dvojsklo alebo jednosklo. Možnosť pieskovaných výplní alebo s polepom matnou alebo farebnou fóliou, skla s elektoluminiscenčným bielymi alebo darebnými diódami.
 3. Dvere: jednokrídlové alebo dvojkrídlové otváravé (s naddverovým panelom), posuvné manuálne i na fotobunku, kyvné. Výroba v štandardných rozmeroch, i atypické. Pre jednokrídlové dvere osová šírka modulu 915mm (svetlá šírka 800mm) pre dvojkrídlové dvere osová šírka modulu 1715mm (svetlá šírka 1600mm). Šírky stenových modulov: štandardné plné i presklené moduly šírky 600,1000,1200mm, podľa požiadaviek môžno až 1500mm, pri presklených stenách s horizontálnym členením až 2500mm. Podľa požiadaviek zákazníka.
  Spojenie modulov: moduly sú spojené vertikálnym skrytým tenkostenným profilom V-Beam s viditeľným vertikálnym hliníkovým profilom š. 35mm. Pre stuženie vnútorného rastru vertikálne V-Beam stužené vnútornými skrytými nosníkmi H-Beam.
  Medzisklenné žalúzie: horizontálne s ovládaním kolieskom, šnúrkou (retiazkou), s elektrickým ovládaním, možnosť diaľkového centrálního ovládania, ovládanie tyčka + šnúrka.
  Kovanie: podľa požiadaviek zákazníka , standardně delené rozety nerezové, kľučka-kľučka
  Zámok: štandardne HOBES, podľa požiadaviek zákazníka elektromechanický zámok Abloy alebo Befo.
 4. Zastropenie: podľa požiadaviek zákazníka na únosnosť (možno využiť i ako skladovací priestor) a zvukovú nepriezvučnosť je navrhnutá optimálna skladba zastropenia.
 5. Podlaha + zastropenie: podľa požiadaviek zákazníka na únosnosť a zvukovú nepriezvučnosť je navrhnutá optimálna skladba zastropenia, vrátane pochôdznej krytiny (pvc, záťažový koberec).
 6. Podlaha: podľa požiadaviek zákazníka podlaha v prevedení pvc, plávajúca drevená alebo laminátová podlaha. Pri vstavbách s požiadavkou na vysokú čistotu vnútorného prostredia nerezová podlaha vrátane vnútorného povrchu stien.

Schodisko: oceľové jednoramenné alebo dvojramenné (podľa dispozície projektu). Povrchová úprava podľa RAL (eventuálne žiarovo zinkovaný). Nášľapy v prevedení buď pororošt. slžičkov plech, eventuálne drevené. Zábradlie kovové štandardne stĺpik výšky 1000mm (jakl 40x40mm, O 40mm) madlo kovové (jakl 40x20mm, O 40mm) farba podľa RAL.

Základné stenové a dverné moduly

Skladby priečok Milt (vybrané)

Skladby zastropenia (vertikálne rezy)

katalóg technické listy
MiltPro stáhnout
Zaujal vás tento produkt?
© 2017 MILT s.r.o.
GDPR | Firemní web PUXdesign
Atelier TUČ 2017