Drevenosklenené interiérové priečky


MiltWood G-1

Dreveno-sklenené priečky s jednosklom

MiltWood G-2

Dreveno-sklenené priečky s dvojsklom

MiltWood Aluminium 100 G-2

Dvojito zasklené hliníkové priečky kašírované dyhou

Drevenosklenené priečky prinášajú do moderného členenia priestoru prívetivý prvok prírody v podobe drevených profilov, dyhovaných stĺpikov alebo drevených dverí. Drevo a prírodné farby skvele doplnia elegantné sklenené steny a zútulnia celý interiér. Interiérové děliace steny MiltWood sú tvorené ručne vyrábaným dreveným rámom s jednosklom alebo dvojsklom, prípadne hliníkovým rámom potiahnutým dyhou. Konštrukcie vynikajú precíznym spracovaním, skvelou akustickou izoláciou a odolnosťou proti nárazom.

Dreveno-sklenené steny sú vhodné pre moderné kancelárie, reprezentatívne priestory a ďalšie miesta, kde je cieľom predelenie priestoru na rôzne časti a zabezpečenie dostatočného súkromia, akustickú izoláciu, ale aj priniesť útulnosť, ľahkosť a vzdušnosť do interiéru.

Nesporným benefitom drevených priečok s presklením je práve prvý dojem navodzujúci príjemné pocity a pohodu a zároveň drevo dotvára luxusný nadčasový vzhľad predeľovacích stien v interiéri. Ďalšou výhodou je jednoduchá inštalácia a možnosť vyrovnať nepresnosť stavebného otvoru vďaka hliníkovému rámu zapusteného do hlavného rámu z drevených profilov. Tiež poskytujú možnosť zabudovania inštalácií ako silnoprúd, slaboprúd, koncové prvky MaR, VZT, atď.

Deliace steny z dreva MiltWood vyrábame ručne na mieru, preto si môžete vybrať z veľkého množstva povrchových úprav, farieb a designov. Rôzne typy dyhy so špecifickou kresbou dreva umožňujú integrovať drevené priečky do takmer akéhokoľvek priestoru. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám na špecifikáciu dyhy. Štandardná povrchová úprava dyh je bezfarebným lakom – hlboký mat. Je ideálny pre stredné až vysoké zaťaženie.

Štandardná sklenená výplň môže byť nahradená aj plnou výplňou, ktorá môže plniť funkciu inštalačného stĺpika alebo akustického panelu. Výsledný vzhľad bez viditeľného kotvenia a spojov dodáva drevo-skleneným stenám atraktívny elegantný efekt.

Tiež si môžete vybrať, či dvere budú celosklenené alebo drevené. Dverné krídlo sa osadzuje do drevenej zárubne a je možné ho farebne zjednotiť s povrchom drevených profilov alebo lakovať do ľubovoľného odtieňa.

Funkčné vlastnosti týchto deliacich stien s dreveným alebo hliníkovým rámom je výborná akustická izolácia. Drevené priečky s dvojitým zasklením v hrúbke 10 milimetrov dosahujú protihlukové steny overenú certifikovanú nepriezvučnosť 42–45 dB. Hliníkové rámy kašírované dyhou s rovnakou hrúbkou ponúkajú akustickú izoláciu až 47 dB. Môžete sa tak spoľahnúť na akustickú pohodu a nerušené pracovné prostredie. Celý systém navyše dopĺňajú moderné zámky, ktoré môžu byť magnetické, bezhlučné a nedochádza pri nich k nepríjemným nárazom. Naše kovania ponúkajú aj možnosť otvárania dotykom prsta.

Poslať dopyt!

Vytvoríme spolu nadčasový dizajn s mimoriadnym komfortom.

poďme spolu
tvoriť dizajn