Vstavby, velíny a deliace steny do hál


MILTPro

Vstavky a velíny

MilTech PRO

Deliace steny do hál a skladov

Vstavby sú efektívnym a rýchlym riešením, pokiaľ potrebujete v hale, sklade alebo akejkoľvek prevádzke, vytvoriť nový oddelený priestor. Či už potrebujete oddeliť časť výroby, vyčleniť čisté priestory alebo chcete pokojný priestor pre zamestnancov, vstavky spĺňajú požiadavky a sú rýchlou čistou montovanou stavbou s výbornou akustickou izoláciou. Veľkou výhodou vstaviek je možnosť ich presunúť, preskladať alebo rozšíriť.

Jedno i viacpodlažné vstavby do hál a zvýšené velíny navrhneme a dodáme vrátane spoľahlivých nosných konštrukcií. Náš systém je variabilný, upravíme Vám ho na mieru podľa účelu, prispôsobíme veľkosť vstavby a vyberieme z variabilných úprav modulových stien. Postaráme sa o dostatočnú akustickú izoláciu, dodáme svetlíky, schody, okná a dvere, ktoré môžu byť jednokrídlové alebo dvojkrídlové ovládané manuálne aj na fotobunku.

Deliace steny MilTech Pro do hál a skladov umožňujú jednoduchú a rýchlu montáž s minimálnym dopadom na okolité prostredie. Inštalácia priemyselných deliacich stien je prakticky bezprašná a prináša množstvo výhod oproti klasickej výstavbe, či už v podobe menších nákladov na realizáciu alebo minimálneho obmedzenia prevádzky na pracovisku. Deliaca priečka je tvorená hliníkovými viditeľnými profilmi, vnútornými skrytými tenkostennými oceľovými profilmi, plnými a presklenými výplňami. Výber farieb aj druhov pevných výplní je obrovský. Akustická aj veterná izolácia priemyselných deliacich stien Miltech Pro je užitočným prvkom pre vaše projekty.

Poslať dopyt!

Vytvoríme spolu nadčasový dizajn s mimoriadnym komfortom.

poďme spolu
tvoriť dizajn