Mobilné posuvné steny


Nüsing newECO & Premium Classic

Plné posuvné steny

Nüsing Premium Glass

Presklené posuvné steny

Visioline

Celopresklené posuvné steny

Posuvne steny umožnia efektívne a vkusne vytvárať nové variabilné priestory. Najčastejšie rozdeľujú a spájajú miestnosti, predelovacie steny vedia tiež vytvárať aj rôzne pôdorysné tvary, zalomovať a napájať, a tak tvoriť samostatné funkčné celky. Každý panel je zaistený samostatne a celá posuvná stena je stabilná, maximálne bezpečná a akustická izolácia dosahuje vlastnosti štandardných priečok.

Pohyblivé deliace steny sú výbornou voľbou, pokiaľ potrebujete okamžité a jednoduché zmeny dispozícií priestoru. Veľkou výhodou posuvných stien do interiéru je ich 100% bezbariérovosť, preto sa hodí do všetkých obchodov, kancelárií, konferenčných sál, škôl a učební.

Moduly môžu byť celosklenené z tvrdeného jednoduchého skla s hliníkovými tesniacimi profilmi. Môžu byť rámové s plnými stenami z rôznych materiálov alebo presklené s vysokými sklenenými panelmi schopné nahradiť napríklad celú stenu.

Jednotlivé posuvné panely sú zavesené na guličkových ložiskách, ktoré sú vedené v hliníkovej koľajnici, ktorá je súčasťou stropnej konštrukcie a nie je potrebné podlahové vedenie. Po uzavretí tvoria panely hladkú deliacu stenu. Sofistikované koľajové systémy a bezhlučné ložiskové vozíky zaisťujú, že parkovanie a pohyb posuvných stien sú tiché a jednoduché. Samozrejmosťou je aj uzamykateľnosť panelov posuvných sten.

Parkovacie pozície sú vyrábané v mnohých podobách tak, aby bolo možné optimálne reagovať na požiadavky zákazníka alebo architekta. Parkovanie posuvné deliace steny navrhneme na mieru danej miestnosti a dispozičným možnostiam.

Ďalšou výhodou pre ľahký priechod mobilnou stenou bez nutnosti posúvania panelov je možnosť usadenia integrovaných dverí do štandardného modulu. Je možné použiť jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere, ktoré môžu byť plné alebo presklené.

Pohyblivé deliace steny dodávame v širokej palete farieb povrchov: pastelové farby, dekory dreva, metalické povrchy, prírodná dyha, alebo pieskované či číre bezpečnostné kalené sklo. Samozrejmosťou je možnosť realizácie ľubovoľného polepu grafickou potlačou, prípadne s farebnými medziskelnými fóliami či vkladanými dekoračnými materiálmi.

Posuvné deliace steny plnia potrebu požadovaného súkromia i akustickej izolácie, kde dosahujú hodnoty od 38 dB do 58 dB pri hrúbke modulu 120 mm. Pre vyššiu nepriezvučnosť vykonávame v mieste styku priečky a stropných podhľadov adekvátny zvukový presluch.

Poslať dopyt!

Vytvoríme spolu nadčasový dizajn s mimoriadnym komfortom.

poďme spolu
tvoriť dizajn