Presklené interiérové priečky


MiltDesign

Presklené bezrámové steny s dvojsklom

GlassTech

Presklené bezrámové steny s jednosklom

MilTech

Prestaviteľné priečky s vertikálnymi členením

Tieniaca technika a polepy

Ponúkame množstvo možností tieniacej techniky od horizontálnych či vertikálnych žalúzií rôznych materiálov a farieb, cez japonské rolety po ejmodernejšie tienenie inteligentnými fóliami.

Moderný dizajn kancelárie často potrebuje spojiť eleganciu, akustickú izoláciu a funkčnosť. Navrhneme a vyrobíme interiérové deliace steny s rôznymi modulmi – sklenené steny bezrámové, sklenéné priečky s hliníkovými stĺpikmi, atypické presklené interiérové deliace steny na rozdelenie miestnosti.

Či už plánujete rekonštrukciu alebo zariaďujete nový priestor voľba presklené steny pozdvihne Váš interiér o triedu vyššie. Sklenené priečky vyvolávajú vzdušný dojem a ľahkosť. Precízne spracovanie a dômyselné detaily doplnia celkové reprezentatívne pôsobenie. Výhodou do budúcnosti je ľahká zmena dispozícií alebo zámena modulov.

Vyberáme z rôznych kombinácií presklenia a plných výplní, rámové s hliníkovými profilmi alebo bezrámové sklenené steny, ktoré ako jediní vieme zapustiť do obvodových stien a zároveň do podlahy. Tým vznikne dokonale bezrámová sklenená deliaca stena. Vždy používame 100% bezpečné tvrdené sklo, ktoré na prianie môže byť číre, matné alebo s pieskovaným či lepeným motívom.

Odhlučnenie miestností zaručí akustická sklenená priečka s dvojsklom ktorej vzduchová nepriezvučnosť je od 40 do 47 dB. Protihluková stena zo skla teda zaistí vysokú mieru akustického utesnenia. MILT presklené steny vnútorné majú certifikáty a patenty, ktoré Vám radi ukážeme.

Samozrejmosťou sú dvere, ktoré môžu byť celosklenené bez rámu, presklené alebo drevené. Pre sklenené deliace priečky dodávame aj tieniacu techniku v podobe žalúzií a môžeme ponúknuť veľký variant skiel, dekorov a kovania.

Významnou výhodou firmy MILT je dispozícia kreatívneho a spoľahlivého vývojového centra. Práve vývojári stoja za zdokonaľovaním našich produktov a návrhmi riešení netradičných požiadaviek a atypických projektov. Pokiaľ teda máte akýkoľvek projekt alebo ideu, môžete sa na nás obrátiť a nájdeme riešenie a spracovanie.

Poslať dopyt!

Vytvoríme spolu nadčasový dizajn s mimoriadnym komfortom.

poďme spolu
tvoriť dizajn