Posúvame hranice

Náš príbeh

Láska k dizajnu, technická vyspelosť, inovatívny a precízny prístup v každom detaile našej práce. To sú atribúty, ktoré spájajú našich ľudí
v jedinečný tím MILT. Spoločne vyvíjame, vyrábame a inštalujeme presklené interiérové ​​priečky, mobilné steny, velíny a vstavby do hál. Ponúkame širokú škálu produktov pre zdravšie a príjemnejšie vnútorné prostredie ako sú zelené steny, alebo akustické podhľady a panely.

Máme riešenia pre všetky typy priestorov  od malej kancelárie, cez škôlku, univerzitu, výrobný závod, hotel  až po luxusný objekt navrhnutý renomovaným architektom.

Čo Vám môžeme ponúknuť

Služby spoľahlivého dodávateľa

Spoločnosť MILT je rýdzo českou firmou.

Za dobu svojho pôsobenia si spoločnosť MILT vďaka vysokej kvalite a profesionalite svojich služieb dokázala vybudovať silnú pozíciu na trhu.

Presvedčte sa sami medzi referenciami  realizovanými na Slovensku, v Českej republike a v ďalších krajinách Európskej únie.

Odbornosť

Realizačný tím disponuje radom skúsených odborníkov, pripravených splniť najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Zaisťujeme nielen dodávky v oblasti interiéru, ale aj komplexné návrhy novostavieb, administratívnych a halových objektov.

Vrátane kompletného inžinieringu výstavby
až po kolaudáciu.

Funkčné dizajnové riešenie

Na základe Vašej predstavy o uvažovanom projekte Vám spracujeme 3D vizualizáciu interiérových priečok s vybranými detailmi,
v prípade novostavby zabezpečíme kompletnú štúdiu objektu vr. vizualizácie, projektu a prípadných vybraných detailov.

© 2017 MILT s.r.o.
GDPR | Firemní web PUXdesign
Atelier TUČ 2017