Akustické minerálne podhľady

Na dosiahnutie optimálnej akustickej pohody Vašej novej kancelárie alebo nového priestoru odporúčame spracovať vhodný návrh opatrení na zaistenie čo najlepších podmienok pre prácu, vzdelávanie či relax.

ECOPHON akustické stropné podhľady

Ideálne riešenie stropného podhľadu so širokou škálou tak pohlcujúcich, ako aj odrážajúcich typov stropných kaziet, stenových panelov alebo zavesených prvkov.

Solo - zavesené akustické prvky

Umožňujú zvýšenie pohlcujúcej plochy v úrovni stropného podhľadu a zároveň dosiahnutie zaujímavých designových riešení nového priestoru. Tento typ podhľadov prispieva k zlepšeniu akustiky miestnosti, predovšetkým vďaka vysokej absorpcii zvuku.

Použitie: Kancelárie typu ,,open-space", spoločenské priestory, reštaurácie alebo iné miesta, ktoré sú rozľahlé a hlučné a vyžadujú akustické opatrenia pre zaistenie zrozumiteľnej komunikácie, sústredenie a relax.

Wall Panel

Stenové akustické obklady umožňujú efektívne zníženie doby dozvuku nového priestoru. Prevedenie obkladov v 10 základných pastelových farbách prináša zaujímavé farebné riešenia interiéru.

Baffle

Inštaláciou voľne zavesených akustických prvkov Baffle možno docieliť zníženie doby dozvuku a teda lepšej akustickej pohody vnútorného priestoru.

Zaujal vás tento produkt?
© 2017 MILT s.r.o.
GDPR | Firemní web PUXdesign
Atelier TUČ 2017