Aktuality

Sklenené deliace priečky MiltDesign 2.0 sú trendové a praktické

V moderných interiéroch sa čoraz častejšie objavujú sklenené steny. Sú čistým, dizajnovým riešením a ochránia pred nežiaducim hlukom. Deliace steny celé zo skla patria bezpochyby k aktuálnym trendom v interiérovom dizajne.

Čítať viac…

Spoločne dokážeme veľké veci

My v Milte robíme radi všetko spoločne. Čím je nás totiž viac, tým je to väčšia zábava, tým väčšiu silu máme a tým viac radosti môžeme urobiť aj ostatným. A pretože radosť ostatným robíme obzvlášť radi, rozhodli sme sa prispieť na charitu a pomôcť k radosti tým, ktorí to potrebujú najviac.

Čítať viac…

„VĎAKA TVRDÉMU REŠTARTU BUDEME SILNEJŠÍ AKO HOCIKEDY PREDTÝM“,

hovorí Jan Lepier, riaditeľ spoločnosti Milt. V roku 2020 zostal po zásadných organizačných zmenách na vedenie firmy sám. V tom istom roku zasiahla Milt, rovnako ako mnoho ďalších spoločností, koronavírusová kríza.

Čítať viac…

Kreativita a interakcia vzniká len v kanceláriách

Prestavby pôjdových podlaží sú zakaždým výzvou. Využiť šikmé steny a atypické priestory na maximum nie je vždy úplne jednoduché, výsledok však nakoniec stojí za to.

Čítať viac…

NAJCENNEJŠÍM ZDROJOM NAŠEJ SPOLOČNOSTI SÚ ĽUDIA

Rovnako ako pevnosť celej reťaze závisí na sile jej jednotlivých článkov, tak aj naše výsledky závisia na úsilia každého jedného člena tímu. Spoločne rastieme a vyvíjame sa, učíme sa jeden od druhého a sme si vzájomnou inšpiráciou. Spája nás láska k dizajnu, chuť tvoriť a túžba vyhrávať.

Čítať viac…

Vývoj & Výroba

Spoločne vyvíjame, vyrábame a inštalujeme presklené interiérové priečky MILT. Kvalita je u nás vždy na prvom mieste, preto sa nebojíme investovať do výrobných strojov. Pracujeme len s tými najlepšími. A nebojíme sa ani čeliť výzvam a plniť vaše najnáročnejšie požiadavky. Azda práve preto sme v súčasnosti špičkou v odbore výroby sklenených priečok.

Čítať viac…

Redesign kancelárií RedBull

Presklené priečky MiltDesign a GlassTech súčasťou nového redizajnu kancelárií Red Bull v Prahe.

Čítať viac…

Mobilné steny v Hoteli Passage

Atraktívna lokalita v centre Brna predurčuje nový hotel Passage k ideálnemu miestu pre meetingy, konferencie a k miestu na pochôdzky centrom mesta.

Čítať viac…

Priečky s ohýbaným sklom

Začiatkom tohoto roka sme sa podieľali na dokončení nových kancelárií Phillip Morris v Prahe na Karláku.

Čítať viac…

Farebné interiéry kancelárií 24i

Farebne ladené interiéry kancelárií brnenskej pobočky spoločnosti zameranej na vývoj aplikácií 24i dopĺňajú presklené priečky MILT GlassTech.

Čítať viac…

Napíšte nám!

Vytvoríme spolu nadčasový dizajn s mimoriadnym komfortom.

poďme spolu
tvoriť dizajn