O NÁS

Meníme priestory na funkčnejšie a príjemnejšie s dôrazom na dizajn.

Jan Lepier
riaditeľ spoločnosti Milt

Volám sa Jan Lepier a som „náčelníkom“ tímu spoločnosti MILT. Moje srdce bije pre šport. Preto sa venujem triatlonu, snažím sa denne trénovať a pohybom skrátka žijem. Ale okrem športu milujem aj krásny dizajn a vytváranie nových vecí. Preto v roku 2006 vznikla spoločnosť Milt. 

Pôvodne som Milt viedol s dlhoročným kamarátom, ktorý ma na myšlienku založenia firmy priviedol. Na všetku prácu sme boli spočiatku sami. Naše cesty sa rozišli a teraz som pre zmenu na vedenie spoločnosti sám. Zato mám okolo seba spoľahlivý tím ľudí, ktorých si po celý čas do spoločnosti vyberám. 

Od mladosti, keď som vrcholovo športoval, sa držím pravidla, ktoré platí tak v športe, ako aj v podnikaní: Posádka na lodi osemveslici musí vždy byť ako jeden tím. Úspech dosiahne len v prípade, že presne pozná svoj cieľ. A tiež za predpokladu, že ju jej veslovod dokáže doviesť do cieľa.     

V súčasnosti je náš cieľ jasný. Spoločne vyvíjame, vyrábame a inštalujeme presklené interiérové priečky, mobilné steny, požiarne a drevené priečky, vstavané inštalácie do hál, zelené a machové steny. Meníme priestory na funkčnejšie a príjemnejšie. Pomáhame ľuďom cítiť sa v interiéri lepšie. 

Napíšte nám!

Vytvoríme spolu nadčasový dizajn s mimoriadnym komfortom.

poďme spolu
tvoriť dizajn